Про це повідомили на офіційному сайті Національного Корпусу.

«Компанія проігнорувала сотні скарг львів‘ян, продемонструвавши абсолютну байдужість до громадян. Відтепер боротися з монополістом будемо у юридичній площині. Зокрема будемо подавати звернення до вищих органів державної влади з метою націоналізації підприємства», - заявив керівник Західного Терену Національного Корпусу Сергій Бевз.

Нацкорпус організував перфоманс під «Львівгазом»
Нацкорпус організував перфоманс під «Львівгазом»

Як зазначено у публікації, активісти організували перформанс з метою висвітлити, на їхню думку, справжню діяльність підприємства, а також спалили несправжні купюри.

«Також учасники акції написали заяву в СБУ», - йдеться у публікації.

Популярні новини зараз
Платити доведеться за себе та за сусідів: нова реформа ЖКГ може вдарити по кишенях українців Британець зайшов у супермаркет у Львові і не повірив своїм очам: відео з його реакцією підірвало мережу Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Максим Жорін розповів, до чого можуть призвести прямі переговори з президентом РФ.

Також Знай.ua повідомляв, що Максим Жорін назвав ключові проблеми української тероборони.