Депутат Верховної Ради Олександр Качура висловив свої міркування щодо того, чому влада не бажає підвищувати прожитковий мінімум, хоча постійно обіцяє перед виборами це зробити.

Свій коментар він дав у програмі «Суть подій» на каналі «Знай.ua».

«Прожитковий мінімум – це номінальна одиниця, яка не пов'язана з реальністю. Наші політики обіцяють підвищити прожитковий мінімум замість зміни підходу до його формування. При цьому зрозуміло, що таку обіцянку виконати неможливо. Навіть якщо прожитковий мінімум підвищити, інфляція відразу з'їсть це підвищення. Людина все одно не зможе купити на ці гроші більше, ніж купувала раніше. При цьому у більшості українців пенсії менше за прожитковий мінімум. Держава зізнається, що не може забезпечити громадянам той мінімум, який сама і встановлює», - констатує Олександр Качура.

За його словами, індексація пенсій справді існує, але вона недостатня.

«Держава визнає, що дає пенсіонерам менше, ніж потрібно для біологічного виживання. При цьому не враховуються навіть витрати на аптеку, де доводиться залишати кілька тисяч гривень», - говорить Олександр Качура.

Популярні новини зараз
У Європі зростає інтерес до "інтим-відео" з нібито українськими біженцями: "Високий попит від чоловіків" Пішов із життя близький чоловік ведучої "1+1" Алли Мазур: інсульт не залишив жодного шансу Маленькій українці вручили медаль за патріотизм та підтримку ЗСУ від Залужного: зворушила листом Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявив, що Україна та Зеленський прагнуть вичавити з нинішніх умов максимум можливого.

Також Знай.ua повідомляв, що Качура прокоментував кримінальні провадження, які були відкриті на деяких його колег по парламентській фракції.