Про це він розповів у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

Як відзначає політик, поки Ангела Меркель називає коронавірус найбільш шоковою подією після Другої Світової війни, українська влада продовжує турбуватися будівництвом доріг, шкіл, виплатами 8 тисяч ФОПам, зростанням середньої зарплати. «Я вважаю, це максимум того, чого можна було б досягти зараз», - міркує він.

Загалом же, каже Качура, поки що Україні доводиться балансувати в наявних умовах. «Україна та Зеленський прагнуть вичавити з нинішніх умов максимум», - підкреслює депутат.

З іншого боку, міркує він, українці ще не відчули вповні покращення умов життя. Зокрема, гість програми згадує, що зараз спостерігається дорожчання продуктів харчування, а 16% підвищення пенсій з’їдає інфляція. «Я думаю, що зараз завдання влади полягає в тому, щоб люди за наступний рік відчули себе гідно», - міркує Качура.

Тобто, пояснює політик, населення має відчути турботу з боку держави. «Головне – щоб у холодильниках побільшало продуктів», - підкреслює він. Як пояснює депутат, гарна дорога та ремонт у школі – це надто мало для того, аби зміни в державі відчувалися вповні.

Популярні новини зараз
Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Качура розповів, чим президент Зеленський відрізняється від інших українських політиків.

Також Знай.ua писав про те, що Качура пояснив, як сприймати спільне фото Авакова з Шустером.