Про це вона розповіла у програмі «Суть подій» для каналу Знай.ua.

«Ніхто з нас не готовий до кібератаки. І як показує практика вже цього року, на державному рівні ніхто не може забезпечити захист наших даних», - заявила Любов Завальнюк.

Вона пояснила, що йдеться про додаток «Дія» та останній хакерський напад на нього та на державні сайти. Журналістка припустила, що це могло бути тестування нового виду атаки, крадіжка даних чи попередження.

«В будь-якому разі, не встигли українці завантажити «Дію», як нас зламали. При чому така атака була дуже несподіваною для всіх. Після зламу на деяких ресурсах з'явилися антиукраїнські повідомлення трьома мовами», - зазначила Любов Завальнюк.

Журналістка розповіла, що, крім додатка «Дія», було зламано сайти Кабінету міністрів України, ДСНС, Міністерства освіти і науки, Міністерства енергетики, Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Популярні новини зараз
Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" Ольга Сумська зізналася, як вона щаслива повернутися до своєї турецької "рутини": "Перший день, улюблена робота" Армія рф окупувала склад "АТБ" і розпивала горілку, закушуючи котячим кормом Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, раніше Завальнюк заявила, що додаток «Дія» може нашкодити своїм користувачам.

Також Знай.ua писав про те, що Панченко розповіла про цілі створення Єдиного соціального реєстру.