Про це він розповів на каналі «А як насправді?».

«Щодо віртуальної перемоги Петра Олексійовича і того, що він цим усім розпочав процес девальвації нинішньої структури влади – то це не в силах Порошенка», - вважає Руслан Бізяєв.

Політолог зазначив, що деякі прихильники експрезидента іноді заявляють, що приліт Блінкена в Україну вплинув на перебіг справи, оскільки він є «кришею» Порошенка і дав вказівку Офісу президента. Руслан Бізяєв упевнений, що це не так.

«Це, м'яко кажучи, неправда. Де Блінкен, а де проблема Порошенка. У Блінкена зараз набагато більше проблем, аніж посадка Порошенка», - каже політолог.

Крім того, він звернув увагу на те, що, коли ця справа розвивалася, не було жодної різкої заяви від вагомих міжнародних лідерів або структур.

Популярні новини зараз
Дефіцит солі в Україні ліквідують, але вартість збільшиться майже вдвічі: які цінники побачимо в магазинах Росіянам показали "ікону спецназу" яка мироточить від одного дотику Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Чоловік Корольової Тарзан насмішив американців китайцями: "Заклейте Байдену рот"
Показати ще

«Тієї «криші», про яку розповідали, у Порошенка на колективному Заході немає від слова взагалі. Жоден з перших осіб, які впливають на ситуацію, не висловився. Брати колишніх політиків ми не будемо. Це не ті люди, які реально впливають на ситуацію. Тому триває звичайний політичний процес, чергова спіраль політичної кризи», - підсумував Руслан Бізяєв.

Як повідомляє Знай.ua, раніше у МВС пояснили, чому припинили офіційний розшук Петра Порошенка.

Також Знай.ua повідомляв, що Бізяєв спрогнозував перспективи кримінальної справи проти експрезидента Петра Порошенка.