Про це Всеукраїнська профспілка працівників сфери права повідомила на своїй сторінці в Telegram.

«Французький менеджмент підприємства, замість того, щоб дотримуватися українського трудового законодавства та згідно із законом надати представника з боку роботодавця для переговорів, повністю проігнорував законні вимоги профспілки і надіслав рядових співробітників гіпермаркету повідомити про це, що відображено на відео», - сказано в повідомленні.

Повідомляється, що делегація Всеукраїнської профспілки у складі Олександра Пілкіна, Павла Тисевича та Дмитра Васильця зафіксувала правопорушення роботодавцем одного з київських гіпермаркетів трудового законодавства шляхом складання відповідного протоколу, а також шляхом залучення поліції та складання заяви про злочин за протидію профспілки.

Всеукраїнська профспілка працівників сфери права закликала менеджмент гіпермаркетів дотримуватися українського законодавства.

Вони вимагають: «Надати профспілці всі необхідні документи для роботи та затвердити склад представників роботодавця для укладання колективного договору між роботодавцем та трудовим колективом».

Популярні новини зараз
Макс Барських змусив себе вийти на сцену в Німеччині та співати заради ЗСУ: "Не знав, чого очікувати" Аферисти не тільки "в сітях" у Олени-Крістіни Лебідь: українці масово попадаються в пастки у Європі, правила безпеки Найбагатша співачка України Камалія показала як відпочиває з дітьми та чоловіком: "Які ж ви неймовірні!" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що комісія від профспілки контролюватиме роботу будівельних гіпермаркетів.

Крім цього, Знай.ua писав, що раніше під Кабміном відбувся мітинг соратників партії «Держава» проти підвищення тарифів.