Про це він розповів у своєму Facebook.

«Як і обіцяли, Рада громадського нагляду за діяльністю концерну «Військторгсервіс» свою роботу не зупиняє, а навпаки набирає обертів. Нам стало відомо, що т.в.о. керівника концерну був призначений з порушенням нормативів МО та в ході своєї діяльності порушує норми трудового законодавства по відношенню до деяких своїх працівників», - зазначено у блозі.

«Стосовно громадської Ради, новий наказ про скасування наказу, що затверджував положення громади – не містить юридичних підстав для припинення діяльності Ради. А сама непослідовність дій т.в.о. гендиректора концерну свідчить про його умисне порушення принципів прозорості, відкритості та публічності. Ми сприймаємо ці дії як прояв тиску на громадськість, спробою приховати корупційні схеми, про які прямо свідчать результати аудиту, ініційованого ГУМР МО наприкінці 2021 року», - підкреслено у публікації.

Максим Зайченко заявив, що у зв’язку із цим він від імені Ради звернувся до Міноборони із закликом зупинити подальше загострення ситуації та уникнення дискредитації усього міністерства.

«Українські військові мають право на гідне обслуговування своїх побутових потреб, особливо в теперішній час. Застосування інструментів громадського контролю дозволило би зменшити обсяги фінансових порушень та підвищити ефективність діяльності держпідприємств. Чекаємо на вашу відповідь», - сказано у блозі.

Популярні новини зараз
Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Сабіна Мусіна поділилася болем української мами, вся Україна ридає: "Моє особисте життя не справляється" Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Білецький заявив, що створення територіальної оборони заспокоїло б українців у контексті ймовірної війни.

Також Знай.ua повідомляв, що Максим Жорін розповів, які сигнали вказують на те, що готується повномасштабна війна Росії з Україною.