Про це він розповів у своєму Facebook.

«Як і обіцяли, Рада громадського нагляду за діяльністю концерну «Військторгсервіс» свою роботу не зупиняє, а навпаки набирає обертів. Нам стало відомо, що т.в.о. керівника концерну був призначений з порушенням нормативів МО та в ході своєї діяльності порушує норми трудового законодавства по відношенню до деяких своїх працівників», - зазначено у блозі.

«Стосовно громадської Ради, новий наказ про скасування наказу, що затверджував положення громади – не містить юридичних підстав для припинення діяльності Ради. А сама непослідовність дій т.в.о. гендиректора концерну свідчить про його умисне порушення принципів прозорості, відкритості та публічності. Ми сприймаємо ці дії як прояв тиску на громадськість, спробою приховати корупційні схеми, про які прямо свідчать результати аудиту, ініційованого ГУМР МО наприкінці 2021 року», - підкреслено у публікації.

Максим Зайченко заявив, що у зв’язку із цим він від імені Ради звернувся до Міноборони із закликом зупинити подальше загострення ситуації та уникнення дискредитації усього міністерства.

«Українські військові мають право на гідне обслуговування своїх побутових потреб, особливо в теперішній час. Застосування інструментів громадського контролю дозволило би зменшити обсяги фінансових порушень та підвищити ефективність діяльності держпідприємств. Чекаємо на вашу відповідь», - сказано у блозі.

Популярні новини зараз
Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Білецький заявив, що створення територіальної оборони заспокоїло б українців у контексті ймовірної війни.

Також Знай.ua повідомляв, що Максим Жорін розповів, які сигнали вказують на те, що готується повномасштабна війна Росії з Україною.