Його коментар прозвучав у програмі «Імунітет».

«Зараз важко навіть потрапити до сімейного лікаря та зафіксувати алергічну реакцію. Це добре показав недавній випадок з жінкою, яка мала таку реакцію на вакцинацію. Вона тоді переконалася, що в нашому розумінні європейський стандарт медицини – три тижні чекати на прийом алерголога. А якщо дзвонити на гарячу лінію Міністерства охорони здоров'я, то там відсилають на гарячу лінію за коронавірусом, а звідти – назад до міністерства, а там – до Національної служби здоров'я, хоча вона в принципі не займається подібними речами, там просто сидять чиновники», - розповідає Анатолій Якименко.

Таку ситуацію він називає абсурдною.

«Такий підхід очікує на всіх пацієнтів. Сімейний лікар направить до фахівця, але чекати прийому доведеться тижнями та місяцями. На жаль, Україна перейняла з європейських стандартів лише це. Усюди кажуть: йдіть до свого лікаря. Але мати свого лікаря, як і перукаря та стоматолога, може лише заможна людина», - каже Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
Дефіцит солі в Україні ліквідують, але вартість збільшиться майже вдвічі: які цінники побачимо в магазинах Злата Огнєвіч нарешті зізналася у стосунках з добровольцем: "Він дуже крутий хлопець" Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він прокоментував наслідки збільшення бюджету охорони здоров'я.

Також Знай.ua повідомляв, що Якименко розкритикував технократичний підхід до фінансування охорони здоров'я.