Свою думку він висловив у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Було оголошено, що медиків відсторонять від роботи, щоб уберегти від небезпеки. Цей захід був заявлений як патерналістський. Принаймні, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко так говорив про відсторонення від роботи педагогів. Але зараз про таке пояснення ніхто не згадує. Якщо брати офіційне формулювання, то медиків відсторонюють не до покращення епідеміологічної ситуації, а до усунення причин. А причина – це відсутність вакцини. Якщо ви не вакцинуватиметеся рік чи два, то стільки ви й будете відсторонені від роботи. Цілком незрозуміло, що це за статус – бути безстроково відстороненим від роботи. Скажімо, стаття 12 Закону про захист населення він інфекційних хвороб двояка, вона припускає різні тлумачення, але навіть там немає нічого подібного», - обурюється Анатолій Якименко.

За його словами, у жодних інших законах така процедура не прописана.

«Офіційна позиція щодо відсторонення медиків від роботи ніде не виражена. Є розмови, нашіптування, але офіційно – нічого», - каже Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
"Виписують повістки навіть пенсіонерам": найкращі приколи про обшук у Ігоря Коломойського, українці надривають животи від сміху Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він розповів про те, як пацієнти відчувають результати медичної реформи.

Також Знай.ua повідомляв, що Якименко прокоментував наслідки збільшення бюджету охорони здоров'я.