Про це він розповів на Youtube-каналі Національного Корпусу.

«Евакуація більшою мірою стосується родин тих людей, які воюють, готові воювати або проводять публічну проукраїнську діяльність – інших людей евакуація не стосується. Про евакуацію ми говоримо лише у виключних випадках, адже ворогу набагато простіше зайняти міста, у яких ніхто не проживає», - зазначив Дмитро Кухарчук.

За словами експерта, якщо зник зв’язок та інтернет, відключили воду, електрику та постачання тепла, і зв’язкова людина відсутня, то черкащанам слід їхати до Amros hub, де буде надана інформація, що робити надалі.

«Вам треба зв’язатися з нами вже зараз, поспілкуватися із нашими людьми та залишити свої контактні дані. У випадку окупації ми вас розіб’ємо на маленькі групи та скажемо, що робити», підкреслив Дмитро Кухарчук.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку "Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Дмитро Комаров не може оговтатися після такого горя: "В одну мить знищено" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Національний Корпус опублікував відео з військового вишколу для цивільного населення у Києві.

Також Знай.ua повідомляв, що у Нацкорпусі не згодні з усуненням Дмитра Герасименка з військової бригади.