Його слова прозвучали у програмі Геннадія Друзенка «Конституційна кухня».

«Війна йде за українські душі, за те, щоб вони не були в полоні московської брехні. Росія бреше, що українського народу ніколи не було, що його вигадали поляки, австрійський генштаб чи хтось ще. Але нам на допомогу приходять археологічні знахідки, графіті Софії Київської, які відкривають наші визначні вчені. Ще князь Лев у XIV столітті писав українською мовою, його грамоти не вимагають перекладу. Це – основа, фундамент існування народу. Люди почуваються не варварами, а спадкоємцями стародавньої високорозвиненої культури», - каже Тарас Компаніченко.

Він порівняв українців з індійцями, які, борючись за незалежність від Британської імперії, нагадували про свою тисячолітню історію.

«Українці мають відкрити для себе своє минуле. Тоді наші стіни будуть міцні, наша фортеця буде неприступною, а українці тільки сміятимуться, коли хтось відмовлятиме їм у праві називатися народом», - вважає Тарас Компаніченко.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше філософ Ігор Мехеда розповів, кому поклонялися предки українців.

Також Знай.ua повідомляв, що письменниця Лариса Ніцой назвала українське місто, де шанують мову та національні звичаї.