Його слова прозвучали у програмі Геннадія Друзенка «Конституційна кухня».

«Війна йде за українські душі, за те, щоб вони не були в полоні московської брехні. Росія бреше, що українського народу ніколи не було, що його вигадали поляки, австрійський генштаб чи хтось ще. Але нам на допомогу приходять археологічні знахідки, графіті Софії Київської, які відкривають наші визначні вчені. Ще князь Лев у XIV столітті писав українською мовою, його грамоти не вимагають перекладу. Це – основа, фундамент існування народу. Люди почуваються не варварами, а спадкоємцями стародавньої високорозвиненої культури», - каже Тарас Компаніченко.

Він порівняв українців з індійцями, які, борючись за незалежність від Британської імперії, нагадували про свою тисячолітню історію.

«Українці мають відкрити для себе своє минуле. Тоді наші стіни будуть міцні, наша фортеця буде неприступною, а українці тільки сміятимуться, коли хтось відмовлятиме їм у праві називатися народом», - вважає Тарас Компаніченко.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович заспокоїв українців і зізнався, що рф більше нічого не окупує: "Ми скоро туди дійдемо, ми близько" Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" У Пентагоні пояснили навіщо ЗСУ відходять від Сєвєродонецька: "Росії довелося повністю переглянути свої початкові плани" Кирило Буданов пояснив, чим закінчиться війна в Україні
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше філософ Ігор Мехеда розповів, кому поклонялися предки українців.

Також Знай.ua повідомляв, що письменниця Лариса Ніцой назвала українське місто, де шанують мову та національні звичаї.