Про це повідомили у Telegram.

«Минулої неділі великий оборонний вишкіл для цивільного населення відбувся у місті Дніпро. Понад 300 дніпрян долучилися до тренувань в рамках кампанії «Не панікуй! Готуйся!», організованих Громадським штабом оборони та Національним Корпусом», - зазначено у публікації

У публікації сказано, що учасники разом з професійними інструкторами опановували стрілецькі навички, вчилися надавати домедичну допомогу, вивчали тактику ведення бою та основи мінно-саперної справи.

«Напруга на наших кордонах та нестабільна політична ситуація в країні не дозволяють українцям збавляти темп підготовки до виживання в умовах бойових дій на випадок розгортання повномасштабної війни з Росією. Кожен громадянин має вміти та знати, як діяти в надзвичайних ситуаціях та як захистити свої домівки від ворога. Лише тоді нам разом вдасться відстояти рідні міста та всю країну», - підкреслено у публікації.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці" Покаявся і пішов додому: суд виправдав нардепа Володимира Гевко за недекларування мільйонного майна Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Білецький розповів, що таке фінляндизація України.

Також Знай.ua повідомляв, що у Нацкорпусі не згодні з усуненням Дмитра Герасименка з військової бригади.