Про це вона розповіла у своєму новому блозі на YouTube.

«Слава Богу, що ми все-таки маємо можливість подорожувати, хоча ми зараз це можемо робити в обмежених територіях. Раніше ми могли подорожувати вільніше і я дуже щаслива, що встигла використати цю можливість. Я об'їхала пів світу, правда, не доїхала до Австралії, Америки та Японії, але все інше я, загалом та в цілому, об'їхала. Та моя найбільш дивовижна та красива подорож була до Індії. Але одна з моїх перших поїздок була поїздка Італією. І куди б ви не поїхали в Італії, ви у будь-якому випадку опинитеся в місці сили», - наголосила Розалія Романова.

Екстрасенс розповіла, що грандіозним місцем за своєю силою та енергетикою є Рим, де б ви там не знаходилися – це місто дає вам силу. І яке б ви місце не знайшли для своєї поїздки, вважає вона, з огляду на те, що там жили та живуть люди, є храм, якому понад сто років, то це місце вже намолене та має силу. І вся ця енергія там зберігається, накопичується та примножується, наголосила вона, і якщо ви туди приходите, то теж черпаєте звідти цю енергію. Ваші молитви та бажання, впевнена вона, йдуть прямо Богові у вуха – це стосується всіх релігій.

«Я є прихильником усіх релігій, тому що Бог один, але імена у нього різні. І кожна людина вільна сама вибирати, з яким ім'ям вона звертатиметься до Бога. А будь-яка подорож лікує вашу душу. Якщо справді важко та погано, то можна просто навіть локально прогулятися пішки. Наш Київ – це справді другий Рим, навіть якщо це лівобережжя, а не основне місто. Насправді на лівому березі якраз і жили ті люди, які збирали трави та варили особливі зілля, щоб допомагати тим, хто приходить до них за допомогою. І якщо ви знаходитесь у місці сили, у ваше життя приходить те, про що ви там думаєте та кажете», - резюмувала Розалія Романова.

Популярні новини зараз
Перевіряли лічильники – накрутили з десяток кубів: українці зіштовхнулися із шахраями, як убезпечити себе Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Романова заявила, що треба змінюватися разом зі світом та вбирати нові знання.

Також Знай.ua писав про те, що Романова розповіла, як правильно дякувати.