Свою думку він висловив у програмі «Особистість» з Сергієм Дойком.

«Я поки бачу позитивні зрушення і моменти. З’являється нарешті пул людей, я це пов’язую зі зрілістю. Якщо наші люди зрозуміють, що потрібно дуже невеличкі кошти витрачати на інформацію, то це зможе пробити мейнстрімні медіа», - заявив він.

За його словами, люди готові зараз жертвувати не медіа, а блогерам.

«Якщо людина сьогодні готова в різних напрямках жертвувати 100 чи 150 гривень на місяць, вона буде отримувати правдиву інформацію», - додав він.

Він зазначає, що такі пожертви триматимуть у тонусі блогерів та журналістів, які відчувають відповідальність за аудиторію.

Популярні новини зараз
Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Сергій Гайдай розповів, за що слід поважати президента України Володимира Зеленського.