Свою думку він висловив у програмі «Особистість» з Сергієм Дойком.

«Я поки бачу позитивні зрушення і моменти. З’являється нарешті пул людей, я це пов’язую зі зрілістю. Якщо наші люди зрозуміють, що потрібно дуже невеличкі кошти витрачати на інформацію, то це зможе пробити мейнстрімні медіа», - заявив він.

За його словами, люди готові зараз жертвувати не медіа, а блогерам.

«Якщо людина сьогодні готова в різних напрямках жертвувати 100 чи 150 гривень на місяць, вона буде отримувати правдиву інформацію», - додав він.

Він зазначає, що такі пожертви триматимуть у тонусі блогерів та журналістів, які відчувають відповідальність за аудиторію.

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..." "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Сергій Гайдай розповів, за що слід поважати президента України Володимира Зеленського.