Про це в ефірі каналу «Утро Февраля» сказав військовий експерт Гела Васадзе.

За словами політолога, у Кремлі намагалися реконструювати події Другої світової війни, починаючи зі звільнення України у 1943 році, але вдалося відновити 1939 рік.

«Гра путіна, вона була прийнята, але йому сказали: "Хлопець, ти не Сталін у цій війні, ти у цій війні Гітлер". І навіть у росії дуже багато хто вже це зрозумів сьогодні. Але як і в Німеччині нацистській – пряма аналогія: Право воно чи не право, але це моя батьківщина, все ще діє. І тому термін денацифікації стосовно росії я використав саме за аналогією з нацистською Німеччиною. Хоча, звичайно, у випадку росії мова повинна йти про деімперіалізацію росії”. Війна в Україні також має закінчитися так само, як і Друга світова війна: деімперіалізація росії і щоб Нюрнберзький процес з морального погляду правильно – пройшов у Маріуполі», - додав військовий експерт.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Олег Постернак заявив, що влада робить все можливе для порятунку життів людей у Маріуполі.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще