Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Дерусифікація та декомунізація у публічному просторі – це серія круглих столів, які зараз будуть проведені Міністерством культури та інформаційної політики. Це не просто ініціатива Міністерств, а це відповідь на суспільний виклик», - зазначив Олесь Доній.

Експерт зазначив, що після чергової агресії російської федерації проти України, у суспільства з’явився відповідний запит, що потрібно якомога сильніше віддалити себе від агресора.

«Зараз йде абсолютно зрозуміла хвиля перейменувань міст та сіл. Відповідне усвідомлення необхідності виокремлення українського простору від російського простору та десятиліттями вибудованої спільною з росією гуманітарною складовою, пов’язане з російською агресією», - сказав Олесь Доній.

За словами експерта, боротьба з росією йде не лише на фронті, а й у ментальному плані.

Популярні новини зараз
Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

«Гуманітарний фронт – це теж фронт», - підкреслив Олесь Доній.

Як повідомляв Знай.ua, Сергій Гайдай заявив, що Україні потрібний фінський варіант зміцнення кордону від росії.

Також Знай.ua публікував слова Станіслава Довгого: Після перемоги побудуємо кращий Музей науки в Маріуполі.