Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Цього року були зроблені дуже серйозні кроки: було написано дуже важливий документ, який зараз передали у відповідні органи ЄС», - зазначив Юрій Подорожній.

За словами експерта, Україна точно отримає статус кандидата до вступу в Європейський союз. Як зазначив політтехнолог, Україна не розраховувала й так швидко подати заявку, але зараз це вже сталось.

«Наприклад, Макрон говорить, що після того, як ми станемо кандидатами, мине десятки років перед тим, як ми станемо членами ЄС. Я вам хочу сказати, що нам те саме говорили про асоціацію, безвіз та про подачу заявки», - підкреслив Юрій Подорожній.

На думку експерта, деякі європейські лідери зазвичай скептично відносяться до тієї чи іншої ініціативи щодо зближення України та ЄС, але, як правило, ці висловлювання не несуть у собі якогось смислового навантаження.

Популярні новини зараз
По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

«Я думаю, що членом ЄС Україна стане дуже швидко і абсолютно змінить баланс і розклад сил у Європі», - підкреслив Юрій Подорожній.

Як повідомляв Знай.ua, жителі Бєлгорода панікують все сильніше, ЗСУ вже поруч з кордоном.

Також Знай.ua публікував слова Бориса Тизенгаузена: Британія взагалі не збирається церемонитися з рф.