Про це він розповів у своєму блозі.

«Ми не мусимо перетворювати росіян на карикатурних німецьких фріців з радянських фільмів, бо якщо вони фріци, то чого ми досі не взяли Москву? Це серйозний ворог, але який спочатку не прорахував український опір та їхня корупція зіграла на нас. Сьогодні йде дуже важка та кривава війна», - сказав Геннадій Друзенко.

На думку експерта, правда дуже потрібна під час війни, адже тільки якщо об’єктивно розуміти усі свої переваги та вади, то можна максимально ефективно діяти.

«Правда – це правильний «діагноз». Я не кажу, що прийняття правди гарантує перемогу, але її неприйняття гарантує поразку. Межі військової цензури повинні бути у межах вкрай необхідного», - підкреслив Геннадій Друзенко.

За словами експерта, тотальна цензура та «закручування гайок» – це російський тоталітарний принцип, який для України чужий і абсолютно шкідливий. Як він зазначив, військова цензура у певному обсязі – необхідна, але за великої наявності вона може дуже зашкодити Україні, тому важливо дотримуватися балансу у цьому питанні.

Популярні новини зараз
Черговий шедевр російської пропаганди: тепер вони кажуть, що ніби Київ хоче підняти мертвяків та залякують українців чумою Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло" На Максима Галкіна напали під час виступу через жарти про росію: артист показав обличчя в гематомах Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, журналіст Сергій Дойко розповів, як змінилося ставлення до України після початку війни.

Також Знай.ua повідомляв, що Геннадій Друзенко розповів, як повинна виглядати справжня перемога України.