Про це він розповів на каналі «My.ua».

«У нас є наша позиція, наша територія та влада, яку ми самі обираємо, а якщо вона нас не влаштовує, то ми її переобираємо. Ту волю, яка є в українця, жодним чином не зламати, тому, хто б не заліз, неважливо з якою метою, ми будемо все одно робити все задля того, щоб бути вільними», - зазначив Сергій Дойко.

За словами журналіста, спочатку логіка «бути вільними» на Заході сприймалася як просто слова, але після ефективного супротиву російській орді та іншим подіям, це почало сприйматися не як слова, а як саме головна ідея українського народу.

«Зараз Україна відома навіть у закутках планети, про які треба згадувати, де це і що це, але вони знають, що українці – вільні та волелюбні люди», - підкреслив Сергій Дойко.

На думку журналіста, ставлення до України у світі дуже сильно змінилось: усі тепер знають, що українці готові боротися за свою волю та ідею.

Популярні новини зараз
Курс долара у 2023 році по 50 грн - міф чи реальність - відповідь експерта Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

«Тепер нас будуть сприймати почесно та рівно серед рівних – на таку позицію ми зараз виходимо», - підкреслив Сергій Дойко.

Як повідомляв Знай.ua, Геннадій Друзенко розповів головну відмінність українського світогляду від російського.

Також Знай.ua публікував пояснення Сергія Шкарлета: Як українським абітурієнтам скласти національний мультимедійний тест закордоном.