Про це стало відомо з нової програми «Що далі» на каналі «Знай 24».

«Я категоричний противник того, щоб держава визначала, в яку сферу бізнесу треба підприємцю інвестувати. Я проти того, щоб визначати пріоритети галузей. Звичайно держава буде сама інвестувати туди, куди необхідно для забезпечення безпеки, для підтримки соціальної і для відновлення. Тому сама держава буде інвестувати, звичайно, в інфраструктуру, військово-промисловий комплекс, створення можливостей для агро і промислової безпеки, можливо, держава ще окремо буде підтримувати металургів, бо вони постраждали», - заявив футуролог.

Однак, Андрій Длігач сподівається, що на конкретній одній сфері держава не буде циклитися і створить такі ж можливості для відновлення будь-якої сфери.

«Фактично все постраждало в Україні. Якою буде майбутня модель української економіки, про це потрібно домовитися. В цьому поки що немає єдиного узгодження, в тому числі з командою президента», - резюмував він.

Популярні новини зараз
"Після березня...": відома астрологиня назвала точну дату, коли в Україні не пролунає жодного вибуху "Не забудьте...": "Київводоканал" терміново звернувся до українців "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, юрист Геннадій Друзенко пояснив, що жорстка військова цензура за наявності може завадити Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що окупанти не залишають спроб форсувати Сіверський Донець.