Про це в інтерв'ю Любові Завальнюк та Пітеру Залмаєву в ефірі каналу «Утро Февраля» сказав редактор-оглядач видання «Медуза» Максим Трудолюбов.

За його словами, росія перетворила грубу силу на свій головний інструмент.

«Насамперед головне завдання для них – це всидіти при владі. І головний спосіб – створити кризу, напасти на когось, застосувати силу, так, щоби рахувалися. Це послідовна позиція, це не розпочалося 24 лютого, не розпочалося у 2014 році і навіть ні у 2008 у Грузії. Це почалося набагато раніше, оскільки керівництво росії завжди почувалося не цілком прийнятим у світі. І вважало, що єдиним способом, щоб з тобою рахувалися – застосувати силу. Можна було йти складнішим шляхом: розвивати економіку та ставати привабливою державою та ставати прикладом для когось, але це складно, довго, вимагає багато інвестицій», - заявив він.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що російський опозиціонер Андрій Іларіонов назвав дві головні опори путінського режиму.

Популярні новини зараз
Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Російські спецслужби роблять все, щоб Україні не було чим воювати: погрожують розправою іноземним торговцям боєприпасами Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще