Про це він розповів у проєкті Валерія Савчука на Youtube-каналі «Різні люди».

«Кримчани мають ухвалити рішення, що вони хочуть повернутися (в Україну, - Ред.) і вони обов'язково до цього дозріють, тому що російський шлях розвитку – тупиковий», - зазначив Ілля Пономарьов.

За словами політика, наразі невідомо лише те, яким буде механізм повного возз'єднання Криму з Україною.

«Наразі цього питання (чи повернеться Крим, - Ред.) не існує: він 100% повернеться до складу України. Без найменшого сумніву. Після того як цю війну росія програє, це (повернення Криму, - Ред.) здійсниться», - наголосив Ілля Пономарьов.

Як зазначив опозиціонер, все має статися ненасильно – кримчанам не буде нав'язана та чи інша позиція, а вони самі оберуть Україну, бо Крим – це насамперед не територія, а люди.

Популярні новини зараз
Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, терорист Гіркін-Стрєлков попереджає росіян: «українські війська підуть не лише на Крим».

Також Знай.ua повідомляв, що Тарас Загородній заявив, що противник перекинув усі резерви на Донбас: «Танки 60-х років».