Про це він розповів на каналі Максима Ялі.

«Війна в Україні породить проблеми з голодом та міграцією, що приведе суспільство та мир до межі, коли треба буде лімітувати (споживання, – Ред.)», - зазначив Віталій Кулик.

За словами експерта, повномасштабне вторгнення росії в Україну може вплинути на культуру споживання у світі загалом. На думку політолога, світ не може піти шляхом помірного споживання, а він піде шляхом лімітування споживання певних країн.

«Якісь країни отримають такий ліміт, а інші ось такий. Це проблема, адже доведеться знову повернутися до цифрового регулювання», - наголосив Віталій Кулик.

Як зазначив політолог, нестримне споживання увійшло у культуру багатьох країн, адже раніше ресурсів на все вистачало. А зараз, на думку експерта, якщо взяти за приклад те ж саме заблоковане в портах українське зерно, то через цю ситуацію певним країнам дістанеться менше продовольства – світ до такого був не готовий.

Популярні новини зараз
Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Новохатський заявив, що росіяни йдуть воювати проти України заради матеріальної вигоди.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Толкачов пояснив, чому був упевнений у тому, що росія розпочне повномасштабний наступ.