Про це він розповів на Youtube-каналі Валерія Савчука «Різні люди».

«Ніколи не треба недооцінювати противника: росія – велика країна з великими матеріально-технічними та інтелектуальними резервами», - зазначив Ілля Пономарьов.

За словами експерта, через подорожчання енергоносіїв на світовому ринку до росії почало надходити навіть більше грошей, але, на думку опозиціонера, це тимчасово.

«Я думаю, що далі ситуація погіршуватиметься і кількість споживання енергоресурсів зменшуватиметься – це неминуче», - наголосив Ілля Пономарьов.

Як зазначив опозиціонер, вже за кілька місяців росіяни можуть почати відчувати всі наслідки від розв'язаної ними війни: у рф почне набагато менше надходити грошей через падіння попиту на російські енергоресурси.

Популярні новини зараз
Покаявся і пішов додому: суд виправдав нардепа Володимира Гевко за недекларування мільйонного майна Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, експерт пояснив, як деблокувати Чорне море без кораблів НАТО не обійтись.

Також Знай.ua повідомляв, що російський опозиціонер Ілля Пономарьов пояснив, чи можливий розпад росії.