Про це він розповів на Youtube-каналі Валерія Савчука «Різні люди».

«Ніколи не треба недооцінювати противника: росія – велика країна з великими матеріально-технічними та інтелектуальними резервами», - зазначив Ілля Пономарьов.

За словами експерта, через подорожчання енергоносіїв на світовому ринку до росії почало надходити навіть більше грошей, але, на думку опозиціонера, це тимчасово.

«Я думаю, що далі ситуація погіршуватиметься і кількість споживання енергоресурсів зменшуватиметься – це неминуче», - наголосив Ілля Пономарьов.

Як зазначив опозиціонер, вже за кілька місяців росіяни можуть почати відчувати всі наслідки від розв'язаної ними війни: у рф почне набагато менше надходити грошей через падіння попиту на російські енергоресурси.

Популярні новини зараз
Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, експерт пояснив, як деблокувати Чорне море без кораблів НАТО не обійтись.

Також Знай.ua повідомляв, що російський опозиціонер Ілля Пономарьов пояснив, чи можливий розпад росії.