Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Волонтери і благодійники зараз стали практично іконами та новими символами сучасного суспільства, тому що саме благодійники і волонтери транслюють новий спосіб мислення у служінні та віддачі іншій людині», - зазначив Олексій Толкачов.

За словами експерта, до повномасштабного вторгнення росії у суспільстві панував егоїстичний споживацький спосіб життя, але саме катастрофи та потрясіння змушують людей змінювати світогляд.

«Початок повномасштабної війни зрушив українське суспільство до світоглядних змін – тепер буде мода на служіння та допомогу ближньому», - підкреслив Олексій Толкачов.

Як зазначив експерт, якщо раніше українці жили по принципу «усе до хати», то зараз допомогти іншому стало для багатьох очевидною справою, тому допомагати одне одному – це зараз в тренді.

Популярні новини зараз
Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Окупанти не можуть порозумітися з новоприбулим "м'ясом": суперечки з командирами і бійки між собою Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Геннадій Гудков заявив, що плани путіна змінилися після провалу захопити Україну.

Також Знай.ua публікував слова Влада Росса про путіна: Навколо нього є двійники і він уже деяких знищив.