Таку думку в інтерв'ю Василю Звєрєву та Любові Завальнюк в ефірі каналу «Утро Февраля» прокоментував опозиційний політик та громадський діяч Дмитро Гудков.

За його словами, розпочавши війну, путін здійснив політичний суїцид.

«Рано чи пізно все закінчиться крахом цього режиму, я не сумніваюся. Навіть радше рано, ніж пізно. Не просто так Шевчук, Дмитро Биков – творчі люди, вони краще відчувають час, набагато краще, ніж економісти, експерти. Цей режим доживає останні місяці. Тобто ми вже наближаємось до розв'язки. Ленд-ліз підійде і все взагалі для путіна закінчиться дуже погано. Зараз будь-яка, навіть нейтральна діяльність російських музикантів, неможлива. Або ти підтримуєш цей режим, бажано щиро, на все почуття. Або ти просто не маєш права на жодну професію. Чим відрізняється тоталітарний режим від авторитарного. За авторитарного режиму договір з владою дуже простий, ти робиш по суті все що завгодно, але не лізеш у політику. Тоталітарний режим насправді тебе позбавляє можливості безпечної неучасті. Ти маєш цю лояльність підтримувати регулярно. В іншому випадку ми тебе підозрюємо, що ти десь там антипутінськи посміхаєшся. Тоді ти будеш звільнений, посаджений», - заявив він.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що російський опозиціонер Андрій Іларіонов назвав дві головні опори путінського режиму.

Популярні новини зараз
"Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще