Про це повідомляє опозиційне російське видання «Утро Февраля».

У матеріалі розповідають, що у новому списку санкцій США опинилися голова ради директорів «Северсталі» Олексій Мордашов, а також члени його сім'ї та бізнесмен Рік Нісанов.

Ілля Пономарьов вважає, що знайти пояснення попаданню Мордашова до списку складно.

«Американці просто послідовно йдуть за списком Forbes. Інше пояснення попадання пана Мордашева до чорного списку складно знайти. Однак у нього, на відміну від багатьох інших, справді є вразливість у Сполучених Штатах. У Мордашева були там значні інвестиції, тому щодо цих санкцій є суттєвими», - заявив він.

Крім цього, Ілля Пономарьов пояснив попадання до списку Ріка Нісанова. За словами російського опозиціонера, удар по ньому пов'язаний з тим, що він разом із Аліною Кабаєвою є співвласником готелю «Україна».

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

«У його активі – 50%. Швидше за все Нісанов раніше передав Кабаєвій половину акцій на знак лояльності до Кремля. Я думаю, що саме в цьому варто шукати основну причину претензій Штатів до нього, тому що в іншому це не та фігура, яка зазвичай перебуває на слуху у всіх коментаторів, які говорять про структуру російського бізнесу», - заявив він.

У матеріали передають переконання експертів, що бізнесмени, які потрапили до нового списку санкцій, не зможуть і не захочуть вплинути на політику Кремля щодо вторгнення в Україну.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що російський опозиціонер Андрій Іларіонов назвав дві головні опори путінського режиму.