Про це повідомляє опозиційне російське видання «Утро Февраля».

У матеріалі розповідають, що у новому списку санкцій США опинилися голова ради директорів «Северсталі» Олексій Мордашов, а також члени його сім'ї та бізнесмен Рік Нісанов.

Ілля Пономарьов вважає, що знайти пояснення попаданню Мордашова до списку складно.

«Американці просто послідовно йдуть за списком Forbes. Інше пояснення попадання пана Мордашева до чорного списку складно знайти. Однак у нього, на відміну від багатьох інших, справді є вразливість у Сполучених Штатах. У Мордашева були там значні інвестиції, тому щодо цих санкцій є суттєвими», - заявив він.

Крім цього, Ілля Пономарьов пояснив попадання до списку Ріка Нісанова. За словами російського опозиціонера, удар по ньому пов'язаний з тим, що він разом із Аліною Кабаєвою є співвласником готелю «Україна».

Популярні новини зараз
В Україні очікується кардинальна зміна погоди: прогноз на 6 жовтня неабияк здивує Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

«У його активі – 50%. Швидше за все Нісанов раніше передав Кабаєвій половину акцій на знак лояльності до Кремля. Я думаю, що саме в цьому варто шукати основну причину претензій Штатів до нього, тому що в іншому це не та фігура, яка зазвичай перебуває на слуху у всіх коментаторів, які говорять про структуру російського бізнесу», - заявив він.

У матеріали передають переконання експертів, що бізнесмени, які потрапили до нового списку санкцій, не зможуть і не захочуть вплинути на політику Кремля щодо вторгнення в Україну.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що російський опозиціонер Андрій Іларіонов назвав дві головні опори путінського режиму.