Про це він розповів у програмі Юрія Подорожнього «Мотив».

Гість програми нагадує, що український парламент звернувся до РНБО, аби ввести проти патріарха Кіріла санкції. «Ця людина є однією із найбагатших в росії. Згадайте скільки було скандалів. Це не релігійний діяч, а економічно-політичний», - зазначає Георгій Коваленко.

На його думку, російський патріарх у своїй діяльності не керується християнськими принципами. До того ж, нагадує священнослужитель, його заяви щодо війни радше політичні та ідеологічні, вони ніяк не стосуються релігії.

Отже, Георгій Коваленко підкреслює, що патріарх Кіріл є радше ідеологом головної російської концепції, «руского міра», а це не християнство.

Популярні новини зараз
Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Донька "міністра війни" Шойгу показала, за що помирають мобіки: шикарні тусовки та відпочинок у Дубаї
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Коваленко розповів, що ідея «руского міра» пішла з російських церковних кругів.

Також Знай.ua писав про те, що Папа Римський назвав лідера російської церкви «прислужником путіна».