Про це він розповів у програмі Юрія Подорожнього «Мотив».

«Російська церква – ані православна, ані християнська, тому що бути обвішаними хрестами або вміти правильно поставити свічку ще не значить бути християнином. Християнство – це не зовнішня ознака», - зазначив Георгій Коваленко.

За словами священнослужителя, будь-яку людину, у тому числі яка у священицьких одежах, варто оцінювати за реальним світоглядам та діями: якщо по такому принципу оцінити російських священнослужителів, то їхні дії суперечать християнству.

«Світогляд російської церкви та держави – це «рускій мір», а «рускій мір» – це ідеологічний конструкт, який ховається під релігійне вбрання. Мало хто пам’ятає, що сам конструкт «руского міра» народився у надрах російської церкви», - підкреслив Георгій Коваленко.

Як зазначив священнослужитель, російський патріарх Кіріл є фактично промоутером концепції «руского міра»: російській владі сподобався цей концепт і вони вирішили його почати використовувати.

Популярні новини зараз
ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Максим Ялі розкритикував західні еліти за страх розсердити путіна.

Також Знай.ua повідомляв, що історик Іван Патриляк розповів про шляхи формування європейських націй та становлення української.