Про це вона розповіла в інтерв'ю Тетяні Мартинової в ефірі каналу «Утро Февраля».

За словами журналістки, США має план дій на той випадок, якщо в їхній бік буде використано ядерну зброю. Як вона пояснює, це фактично автоматичний протокол, який передбачає завдання ядерного удару у відповідь.

Інше питання, зазначає Каріна Орлова, це можливе застосування ядерної зброї на території України, удар по атомних енергоблоках з метою провокування Вашингтон на аналогічну реакцію. «США повинні бути готові відповісти», - підкреслює вона. Тобто, пояснює журналістка, згідно із планом НАТО повинне вступити у війну та відповісти бомбардуванням Москви, якщо рф зважиться на ядерний удар по Україні.

Загалом же, міркує Каріна Орлова, Вашингтон ставиться до такого розвитку подій доволі по-філософськи. «З тієї позиції, що реальних способів запобігти ядерному удару з боку росії немає», - зазначає вона. Отже, констатує журналістка, якщо вже президент росії накаже використати ядерну зброю, то цьому не завадити.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Каріна Орлова розповіла, що в США на путіні всі поставили хрест.

Також Знай.ua писав про те, що Саакян назвав опір України єдиним, що утримує світ від Третьої світової війни.