Про це вона розповіла в інтерв'ю Тетяні Мартинової в ефірі каналу «Утро Февраля».

За словами журналістки, США має план дій на той випадок, якщо в їхній бік буде використано ядерну зброю. Як вона пояснює, це фактично автоматичний протокол, який передбачає завдання ядерного удару у відповідь.

Інше питання, зазначає Каріна Орлова, це можливе застосування ядерної зброї на території України, удар по атомних енергоблоках з метою провокування Вашингтон на аналогічну реакцію. «США повинні бути готові відповісти», - підкреслює вона. Тобто, пояснює журналістка, згідно із планом НАТО повинне вступити у війну та відповісти бомбардуванням Москви, якщо рф зважиться на ядерний удар по Україні.

Загалом же, міркує Каріна Орлова, Вашингтон ставиться до такого розвитку подій доволі по-філософськи. «З тієї позиції, що реальних способів запобігти ядерному удару з боку росії немає», - зазначає вона. Отже, констатує журналістка, якщо вже президент росії накаже використати ядерну зброю, то цьому не завадити.

Популярні новини зараз
Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Загальна мобілізація в Україні: які види повiсток існують, і чи означають вони негайне відправлення на фронт Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Каріна Орлова розповіла, що в США на путіні всі поставили хрест.

Також Знай.ua писав про те, що Саакян назвав опір України єдиним, що утримує світ від Третьої світової війни.