Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«Найголовніший підсумок – Україна вистояла. Пам'ятаєте, як 24 лютого Україні наші друзі та наші вороги не давали і 72 годин? Цього не сталося – Україна вистояла. Запас міцності у держави та ЗСУ виявився на порядок вищим», - зазначив Андрій Золотарьов.

За словами експерта, Україна здивувала багатьох, що змогла вистояти під час повномасштабного наступу росії, враховуючи, що у загарбників більше ресурсів.

«У нас практично не проводилася напередодні мобілізація, і ми все ж таки змогли вистояти та захистити столицю», - наголосив Андрій Золотарьов.

Як зазначив політолог, багато людей після того, як росія розпочала відступ з північних областей України через військову невдачу, думали, що війна швидко закінчиться, але зараз же можна точно сказати – війна набуває затяжного характеру.

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Кошовий з "Кварталу 95" згадав, як міг заробити $10 млн за дружбу з Зеленським: "Сидіти на ж*пе рівно" "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

«Але головний підсумок це те, що Україна змогла вистояти. Навіть не схильний любити Україну міжнародний злочинець Гіркін-Стрєлков прямо каже, що «спеціальна військова операція» провалилася. У Москві потроху починають розуміти, що «Не сталося так, як гадалося», - сказав Андрій Золотарьов.

Як повідомляв Знай.ua, російський опозиціонер Ілля Пономарьов розповів, що означають нові санкції США проти росіян та їхніх активів.