Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?».

Передусім Віктор Ягун зазначає, що Україна не має на меті вести загарбницьку війну, вона повинна звільнити від окупантів власні території і це найважливіше. Тим не менш, припускає він, ЗСУ доведеться зайти на прикордонні регіони рф, аби зачистити там військовий контингент і зменшити ризик вже для себе. «Я сумніваюся, що ми дійдемо до кремля, бо реально немає таких сил. Зрозуміло, що якщо ми підемо на територію росії, то там уже справді буде народна війна», - зауважує генерал-майор.

Отже, констатує він, українським військам однозначно доведеться зайти на російську територію у цілях захисту своєї. «Треба зачистити свою територію і знищити ті важелі, що нас дратують. Ну як ще можна поступити з батареями, які знаходяться на кордонах з Чернігівською та Сумською областями і щодня обстрілюють нашу територію?», - запитує Віктор Ягун. На його думку, атака військ рф, сконцентрованих біля Сумської та Чернігівських областей, необхідна для безпеки українських міст.

Як повідомляв Знай.ua, Бронжуков розповів, чому росіяни хочуть воювати.

Популярні новини зараз
Іран у вогні: потужні вибухи по всій країні, палають військові та нафтопереробні заводи Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що генерал Красильников пояснив, чому вкрай необхідна важка артилерія.