Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24» із Вікторією Панченко.

Як розповідає гість програми, зараз на Донбасі йде гаряча фаза війни і українським військам потрібне саме більше озброєння.

«Не все компенсується патріотизмом, мотивацією, не все компенсується навіть кількістю людей, дуже важливим є співвідношення заліза, а ось за співвідношенням заліза, на жаль, за кількістю, наприклад, артилерійських установок вони нас перевершують раз у 10, а за кількістю боєприпасів, за різним оцінкам, – від 20 до 40», - зазначає Євген Дикий.

Також експерт порушує питання щодо НАТОвської зброї, на яку зараз переходить українська армія.

«Вона не якась там вундервафля, вундервафлі, на жаль, не існує, яка була б такою магічною, що відразу дала б нам стратегічну перевагу. На жаль, такої зброї не існує в природі, а, крім того, з того, що існує у природі, нам поки що дають далеко не все. Те, що нам здебільшого зараз їде, я називаю це дискотека 80-х, тобто, по суті, до нас зараз їде зброя, яка клепалася ще для Холодної війни», - пояснює гість програми.

Популярні новини зараз
Головне за 29 січня: новий курс валют, скандал в Ощадбанк, космічні суми в квитанціях, Ані Лорак спалилась До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Проте, розмірковує Євген Дикий, західна зброя навіть тих часів краща за радянську. Тому, переконаний експерт, якщо у цьому співвідношенні Україна та росія будуть рівні, то залишиться лише технічне питання щодо звільнення своїх територій із найменшими втратами.

З іншого боку, пояснює він, непоставка певного виду озброєння, наприклад, літаків – це вже поступка росії з боку Заходу. За словами публіциста, хоч Захід і став після 24 лютого більш єдиним, почав запроваджувати серйозні санкції та надавати серйозну допомогу, росія все ще має там свій вплив.

«Захід – це не якийсь один суб'єкт, це теж поле бою, це ще один фронт, де йде ця війна, там вона йде не гарматами, там іде грошима, вкидами, вкиданням у мас-медіа, роботою політиків», - робить висновок Євген Дикий.

Як повідомляв Знай.ua, Ягун пояснив, чи може бути повторний наступ до Києва.

Також Знай.ua писав про те, що нумеролог Нонна Мусалян пояснила виняткову роль Зеленського.