Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«Програма «максимум» – нам дадуть статус кандидата на вступ до ЄС, а програма «мінімум» – юридично закріплять потенційне членство України та гарантії на те, що Україна має право та можливості», - зазначив Олег Саакян.

За словами експерта, швидше за все представники Європейського союзу висунуть умови, які Україна має виконати, щоб набути членства в ЄС.

«Є ціла низка формальних обставин, до яких можна завжди причепитися. Вся практика розширення Європейського союзу показує, що завжди домінує геополітична логіка – від цього нікуди не дітись», - наголосив Олег Саакян.

Як зазначив політолог, більша частина країн, яка вступала до ЄС, чимось не відповідали, наприклад, як Болгарія чи Греція: вони не відповідали економічно. За словами експерта, рішення приймати країну чи ні приймається, виходячи з геополітичних міркувань.

Популярні новини зараз
Українцям вже обіцяють відключити електрику й опалення: борги ніхто не пробачить Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Віталій Кім розповів, як звільняти Херсонщину.

Також Знай.ua повідомляв, що Вадим Карасьов розповів про протиріччя між вежами Кремля.