Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«Програма «максимум» – нам дадуть статус кандидата на вступ до ЄС, а програма «мінімум» – юридично закріплять потенційне членство України та гарантії на те, що Україна має право та можливості», - зазначив Олег Саакян.

За словами експерта, швидше за все представники Європейського союзу висунуть умови, які Україна має виконати, щоб набути членства в ЄС.

«Є ціла низка формальних обставин, до яких можна завжди причепитися. Вся практика розширення Європейського союзу показує, що завжди домінує геополітична логіка – від цього нікуди не дітись», - наголосив Олег Саакян.

Як зазначив політолог, більша частина країн, яка вступала до ЄС, чимось не відповідали, наприклад, як Болгарія чи Греція: вони не відповідали економічно. За словами експерта, рішення приймати країну чи ні приймається, виходячи з геополітичних міркувань.

Популярні новини зараз
Цю кашу порівнюють з отрутою: чому популярна страва несе загрозу здоров'ю людини "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Віталій Кім розповів, як звільняти Херсонщину.

Також Знай.ua повідомляв, що Вадим Карасьов розповів про протиріччя між вежами Кремля.