Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«За спиною України домовляються про те, що до середини-кінця липня може наступити перемир'я – на цьому війна зупиниться, і санкції залишаться, але жодного довгострокового миру між Європою та путіним бути не може», - наголосив Станіслав Бєлковський.

За словами експерта, Європа розраховує сформувати протягом кількох років власні збройні сили зі стартовим бюджетом 500 млрд євро. Як зазначив політтехнолог, у побудові європейських збройних сил прийматиме військово-промисловий комплекс США.

«Це дозволить стримати подальші експансіоністські настрої росії. За цей же період Фінляндія та Швеція вступить до НАТО, а також ослабне економіка росії, яка не може довгостроково виживати за умов технологічної ізоляції», - наголосив Станіслав Бєлковський.

Як зазначив експерт, Захід розраховує на те, що протягом кількох років росія ослабне, але головний зараз для них пріоритет – це припинити війну серед Європи.

Популярні новини зараз
Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Чому яйця знову подорожчають: аналітики оприлюднили неприємний прогноз Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Головне за ніч, 1 жовтня: розлучення Брежнєвої та Меладзе, нові росіяни в пакетах, причина смерті Єлизавети II та зростання цін на фрукти
Показати ще

Як повідомляла Знай.ua, Вадим Карасьов розповів про протиріччя між вежами Кремля.

Також Знай.ua повідомляв, що Віталій Кім розповів, як звільнятимуть Херсонщину.