Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«За спиною України домовляються про те, що до середини-кінця липня може наступити перемир'я – на цьому війна зупиниться, і санкції залишаться, але жодного довгострокового миру між Європою та путіним бути не може», - наголосив Станіслав Бєлковський.

За словами експерта, Європа розраховує сформувати протягом кількох років власні збройні сили зі стартовим бюджетом 500 млрд євро. Як зазначив політтехнолог, у побудові європейських збройних сил прийматиме військово-промисловий комплекс США.

«Це дозволить стримати подальші експансіоністські настрої росії. За цей же період Фінляндія та Швеція вступить до НАТО, а також ослабне економіка росії, яка не може довгостроково виживати за умов технологічної ізоляції», - наголосив Станіслав Бєлковський.

Як зазначив експерт, Захід розраховує на те, що протягом кількох років росія ослабне, але головний зараз для них пріоритет – це припинити війну серед Європи.

Популярні новини зараз
Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Українці по 20 годин без світла, а YASNO не припиняє жартувати: "Люди вмирають" Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як повідомляла Знай.ua, Вадим Карасьов розповів про протиріччя між вежами Кремля.

Також Знай.ua повідомляв, що Віталій Кім розповів, як звільнятимуть Херсонщину.