Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«Насправді усі ці люди (європейські лідери, - Ред.) не є сентиментальними, тому що є таке явище, як професійна деформація. Якщо ці люди змогли опинитися на верхівках влади, то вони пройшли дуже складний шлях», - зазначив Валентин Гладких.

За словами експерта, особливості роботи політиком світового рівня значно вплинули на європейських лідерів, що може пояснити їхню холодну поведінку по відношенню до України.

«Я не думаю, що Шольц і Макрон не знають про усі ті жахи та злочини, які коїли росіяни на території України», - підкреслив Валентин Гладких.

Як зазначив політолог, політики у моральному плані мають інакше мислення, тому навіть якщо європейські лідері під час візити до України побачать зруйновані міста, то це навряд чи буде спонукати їх до більш рішучих дій у підтримці нашої країни у протистоянні з росією.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

«Тому, я думаю, що ці люди їдуть в Україну не для того, аби особисто подивитися на те, що коїли росіяни, а їдуть в Україну для того, щоб узгодити своє бачення і не дисонувати», - сказав Валентин Гладких.

Як повідомляв Знай.ua, Віктор Андрусів пояснив, які гарантії має отримати Україна для закінчення війни.

Також Знай.ua публікував слова Станіслава Бєлковського: Жодного довгострокового миру між Європою та путіним бути не може.