Про це він розповів у своєму блозі.

«Сі Цзіньпін підписав указ про право проведення «спеціальної операції» проти Тайваню. Державні ЗМІ КНР тексту не публікують, а лише зазначають, що йдеться про «операцію з метою забезпечення національного суверенітету КНР», - зазначив Максим Ялі.

За словами політолога, якщо Захід продовжить гальмувати постачання озброєння Україні, то той же Китай може скористатися нерішучістю колективного Заходу, що може призвести до початку 3-ої світової, бо США має військове зобов'язання перед Тайванем.

«Байден під час свого нещодавнього турне до Південної Кореї та Японії відкрито заявив, що США вступлять у війну з Китаєм, якщо він спробує окупувати Тайвань військовим шляхом», - наголосив Максим Ялі.

Як зазначив експерт, китайському лідеру дуже важливо захопити Тайвань, тому що цієї осені на нього чекають вибори на третій термін, тому успішне приєднання Тайваню військовим способом підніме його рейтинг.

Популярні новини зараз
Ті, хто не помер, заплатять за загиблих: на росії готують податок для чоловіків, які уникнули війни Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Мобіків кинули просто неба у лісі: хочуть, щоб вони померли Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, астролог Влад Росс заявив, що Україна зможе залишити Чорноморський флот росії без кораблів.

Також Знай.ua повідомляв, що Павло Себастьянович заявив, що одним із бар'єрів економічного розвитку є здирство інспекторів.