Про це повідомляє онлайн-видання «Утро Февраля».

На думку ексдепутата, Європа тепер надаватиме менше допомоги Україні, оскільки жорсткіші санкції вже запровадили.

«Але це така бюрократична машина, така ковзанка, яка розганяється. І якісь речі, про які ми вже домовилися, але ще не отримали – вони нарешті прийдуть. Тому що там велика кількість угод, які передбачають великий термін реалізації», – пояснює Ілля Пономарьов.

Також він низько оцінює зараз можливості путіна вести діалог і домовлятися із Заходом.

«Путін вже ні про що і ні з ким домовитися не може, не зможе і не хоче. Але намагається залишити собі якесь вікно на майбутнє», – каже Ілля Пономарьов.

Популярні новини зараз
Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову" Олексій Арестович заспокоїв українців і зізнався, що рф більше нічого не окупує: "Ми скоро туди дійдемо, ми близько" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле"
Показати ще

До того ж, зауважує політик, путін досить консервативний, він думає, що у майбутньому обов'язково спрацює те, що вже одного разу спрацювало у минулому. Наприклад, каже він, якщо вже двічі Україна пішла на Мінські угоди, то чому вона не може піти на ще одні. Проте, зазначає ексдепутат, для такого розвитку подій путіну потрібні якісь успіхи на полі бою, щоби на них можна було стабілізуватися.

Але весь цей тиждень, розповідає Ілля Пономарьов, на Луганщині йшли важкі бої, до того ж сили були практично рівними. Але він також наголошує на великому військовому успіху українських військ – знищення головного запасу артилерійських озброєнь на заводі Красний Луч у Луганській області.

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов пояснив, як потрібно запроваджувати безумовний базовий дохід.

Також Знай.ua писав про те, що астролог Влад Росс розповів, як у путіна справи зі здоров'ям і коли він помре.