Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Кожен хоче хоч якось докласти себе до нашої великої перемоги. Я думаю, цей феномен будуть вивчати 100%», - зазначив Олександр Стасюк.

Волонтер привів у приклад ситуацію, коли до нього звернулася 90-річна бабуся із проханням забрати в неї хліб, який вона спеціально випекла для людей із сіл, де бракує харчів.

«Війна вже увійшла в рутину, але головне, аби волонтери не втомлювалися», - сказав Олександр Стасюк.

За словами волонтера, головна мета будь-якого українця, який допомагає або є волонтером, – це відчувати себе корисним своєму народові та державі. На його думку, цей феномен притаманний саме українцям: коли він мав змогу поспілкуватися із західними журналістами, то вони сильно дивувалися, що українці змогли так згуртуватися заради допомоги одне одному.

Популярні новини зараз
Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" Головне за ніч, 29 січня: знищення заводу "Шахедів", українці без пенсій, напад на Артема Пивоварова та перерахунок субсидій Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

«Дай мені автомат та відправ на фронт – пару днів і шматок м’яса. Там я буду тільки заважати, а не допомагати. Якщо я можу таким чином допомогти, то чому б і ні», - підкреслив Олександр Стасюк.

На думку волонтера, зараз усі амплуа потрібні, тому дуже важливо, аби у нинішній важкий час кожна людина була на своєму місці: маленьким гвинтиком, який є складовою великої машини, що наближає нас до перемоги.

Як повідомляв Знай.ua, Максим Жорін розповів, як відбувається процес повернення поранених українських бійців з полону.

Також Знай.ua повідомляв, що астролог Влад Росс підказав, коли краще вбити путіна.