Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Коли ми виїхали з Києва на Волинь та вивезли туди свої родини, то ми зрозуміли, що потрібно щось робити, аби наблизити перемогу та перестати грузити себе негативними новинами, які були у перші дні», - зазначив Олександр Стасюк.

За словами волонтера, у перші дні повномасштабного вторгнення йому та його друзям спало на думку почати допомагати людям у цей непростий для України час – це була перша маленька ідея, яка, врешті-решт, підштовхнула до створення серйозної волонтерської організації «Хліб українцям».

«У нас зібралася гарна команда з хлопців, які працюють у сфері медіа: ми вирішили, що потрібно якось допомагати країні. Спочатку це були не великі об’єми хлібу, у порівнянні із зараз: ми допомагали військкомату, возили медикаменти, продукти і все, що необхідне», - підкреслив Олександр Стасюк

Як зазначив волонтер, спочатку вони допомагали у загальному плані – від потреби, але потім, коли місцеві мешканці їхнього села побачили, що вони щось роблять, вони запропонували свою допомогу, а саме – випікання хлібу. Потім стало зрозуміло, що найбільш затребуваний напрям у волонтерстві – це саме постачання продовольства села або містечка, які цього потребують.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

«Надалі ми почали допомагати військовій частині, яка знаходилась на кордоні із Білоруссю. У них також була потреба у хлібі. Якось так вийшло, що ми привозили жіночкам муку, а на наступний день збирали увесь хліб, який вони напекли», - сказав Олександр Стасюк.

За його словами, спочатку цей волонтерський проєкт функціонував повністю за кошти самих волонтерів. Якщо спочатку вони працювали на декілька сіл, то вже через кілька тижнів вони змогли охопити багато населених пунктів – люди з кожного села почали кооперуватися та приєднуватися до цього проєкту.

Як повідомляв Знай.ua, Ілля Пономарьов розповів, хто сьогодні у росії може підняти повстання.

Також Знай.ua повідомив, Гарі Табах заявив, що сьогодні розпочинається Третя світова війна.