Про це розповіло російське опозиційне ЗМІ «Утро Февраля».

Зараз уже багато що стало зрозумілим, але як політики допустили поширення цього зла?

«Військові дії кремля та його сателітів у Криму, на Донбасі та в Сирії супроводжують потужні, добре сплановані та масштабні інформаційні кампанії, що стимулюють громадську підтримку цих операцій», - зазначено у публікації.

На сайті сказано, що головна мета російської пропаганди – це цілеспрямоване керування людьми закордоном, а саме їхньою поведінкою та вибором. У публікації зазначено, що незважаючи на те, що багато політиків спочатку не реагували на подібні інформаційно-психологічні операції росії, згодом мовлення пропаганди ставало небезпечнішою зброєю.

«Вони (політики, – Ред.) вважали, що зло не варте серйозного вивчення», – сказано на сайті.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

У публікації зазначено, що політики, у тому числі й західні, вважали, що російську пропаганду досить легко можна нейтралізувати просто наявністю об'єктивних та правдивих ЗМІ, але в цьому й була помилка, бо ніхто не усвідомлював масштабу проблеми. Безумовно, російська машина пропаганди – це дуже серйозна стратегія, яка вибудовувалася десятиліттями.

Як повідомляв Знай.ua, Ілля Пономарьов розповів, хто сьогодні у росії може підняти повстання.

Також Знай.ua повідомляв, що Ілля Пономарьов розповів, чи шукає путін зараз можливість вести діалог із Заходом.