Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Виявилося, що українське слово «воля» – це не різночитання одного і того ж слова (свобода – воля, - Ред.), а це один стан, який поєднує між собою в один цілий простір, людину та свободу», - зазначив Олександр Новохатський.

На думку філософа, свобода – це інструмент поєднання простору та людини в одне ціле. Як зазначив експерт, в українській мові слово воля означає ще й простір: «кіт бігає на волі» – такі формулювання чітко дають зрозуміти, що українська «воля» – це простір, про який і йдеться у вище наведеній філософом формулі свободи.

«Людини не існує без волі: мислити і перетворювати свої думки на справи – це вже є виявом волі. Виявилося, що на українських землях воля – це стан триєдності, а не просто різні поняття», - наголосив Олександр Новохатський.

Як зазначив філософ, поняття «воля» є основним для української культури та українства загалом, до якого входять поняття простору, свободи та людини.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Олена Курилова попередила українців про війну ще в 2020 році: "Я біля танка, перемога буде за нами" Головне за 14 серпня: дефолт в Україні, кінець Стіва Мартіна, Яна Соломко з бурятами, переговори з росією та нові ціни на овочі Анджеліна Джолі після візиту в Україну одяглася в чорне і попрощалася зі старшою донькою: "Я розплачусь, якщо буду..." 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей
Показати ще

«Україна – це воля, а воля – це стан: люди живуть у стані кохання, страху, безпеки тощо», - зазначив Олександр Новохатський.

На думку філософа, Україна для людини навіть може бути окремим станом.

Як повідомляв Знай.ua, волонтер Олександр Стасюк розповів, як створювався волонтерський проект «Хліб українцям».

Також Знай.ua повідомляв: Геннадій Гудков заявив, що путін насправді не готовий використати ядерну зброю.