Про це він розповів у програмі Олександра Новохатського «Садок вишневий».

«Стамбульська конвенція – це ціннісна річ. Суть її у наступному – ввести в правове поле гендерну доктрину. Вводиться поняття гендерної ідентичності і сексуальної орієнтації», - зазначив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, у більшості країн, які підписали Стамбульську конвенцію, вже було більш схилене законодавство до такого рішення: там були дозволені одностатеві шлюби та усиновлення дітей цими парами.

«Це все виставляють, що це обов’язкова умова для набуття статусу члена ЄС. Я вважаю, що це неприпустима річ говорити, що це є обов’язковою вимогою – це маніпуляція чистої води», - підкреслив Анатолій Якименко.

На думку експерта, введення Стамбульської конвенції має на увазі введення гендерної ідеології, що, за його словами, важко буде сприйматися українським суспільством.

Популярні новини зараз
Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, філософ Олександр Новохатський пояснив, що таке воля насправді.

Також Знай.ua повідомляв: Тарас Загородній заявив, що українська армія стає все сильнішою і сильнішою.