Про це повідомляє онлайн-видання «Утро Февраля».

Політолог зазначає, що ця розмова президентів Франції та росії відбулася за 4 дні до повномасштабної війни проти України, але опублікували її тільки зараз і на це французька сторона мала свої внутрішньополітичні причини. Зокрема, він говорить про закінчення парламентських та президентських виборів у Франції.

«Макрон та його партія зберегли владу. І тепер у президента Франції розв'язані руки для жорсткішої політики щодо росії, йому не треба так активно враховувати страхи виборців», - наголошує Іван Преображенський.

Також експерт згадує, що президент Франції вже заявив про перехід економіки країни до мілітаризації, це рішення ухвалюється на тривалий час через російсько-українську війну. Тепер же, констатує він, Макрон повинен пояснити французам, чому він займає таку позицію.

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко пояснив, для чого Лукашенко проводить навчання білоруських військ на кордоні.

Популярні новини зараз
"Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Після січня одразу прийде рання весна: прогноз від народного синоптика на лютий Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Пономарьов розповів, чи вийдуть росіяни на протест проти путіна.