Про це вона розповіла на каналі «My.ua» у програмі «Переможемо» з Дмитром Фоміним.

«Я розуміла, що я можу більше, і я, коли допомагаю, заспокоююся, адже інакше ти просто гортаєш канали новин і дуже переживаєш. Я купила квиток до Києва та поїхала волонтерити, це був березень», - сказала Ганна Плеханова.

За словами волонтерки, допомога іншим людям – це певною мірою заспокійливе для самого себе, тому що ти усвідомлюєш свою користь, постійно чимось зайнятий і в тебе просто немає часу для того, щоб читати погані новини та хвилюватися.

«Я не знала, де я волонтеритиму, я спочатку думала, що я піду або мити підлогу в госпіталі або на кухню готувати - що завгодно, аби бути корисною», - підкреслив Ганна Плеханова.

Як зазначила волонтерка, після приїзду до Києва вона познайомилася зі своєю майбутньою командою, яка згодом розросталася і потім перетворилася на проект «Стоп тривога».

Популярні новини зараз
Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

«Ми займалися допомогою по Києву та Київській області, а потім допомагали пологовим будинкам. Потім до нас почали звертатися ЗСУ, ми годували солдатів на блокпостах та Тероборону: домовлялися з різними кафе та потім розвозили», - сказала Ганна Плеханова.

Як повідомляв Знай.ua, політолог Олег Постернак заявив, що теза про «втому від війни» – психологічна операція окупантів.

Також Знай.ua повідомляв, що волонтерська ініціатива "Авто для фронту" оголосила про початок збору коштів.