Про це повідомляє онлайн-видання «Утро Февраля».

На думку професора, шансів на народне повстання в росії проти путінського режиму зараз стільки ж, скільки їх було в 1942 році у повстання німців проти правління Гітлера. Тобто, констатує він, цей сценарій є неймовірним. Проте, наголошує поет, Україна тримається і воює, а Захід зайняв чітку позицію.

«Можливо, трапляться якісь неймовірні події, які суттєво змінять ситуацію, але передбачити їх дуже складно. Я прогнозую довгі та важкі бої – є латинський вислів utinam falsus vates sim (о, якби я помилявся!), – каже Томас Венцлова.

На думку публіциста, після 1991 року росія стала другорядною країною, яка з важелів тиску має лише шантаж атомною зброєю. Зараз же, каже він, путін хоче буквально перекроїти світовий порядок, який влаштовує практично всіх, на той, який буде зручним саме йому.

Тому, констатує поет, путін поки що не відмовляється від своїх військових цілей і навіть сподівається на допомогу з боку Китаю. А Україна тим часом, наголошує він, обрала орієнтацію на Захід і від своїх територій відмовлятися не збирається.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд
Показати ще

«24 лютого 2022 року ми вступили в абсолютно нову історичну епоху - на жаль, складно прогнозовану, і звичайно ж, дуже небезпечну», - наголошує Томас Венцлова.

Як повідомляв Знай.ua, Друзенко високо оцінив апаратуру мобільного шпиталю ПДМШ.

Також Знай.ua писав про те, що Піонтковський розповів, як світ тепер ставиться до росії.