Про це розповіло російське опозиційне ЗМІ «Утро февраля».

«Виробництво багатьох продуктів харчування здійснюється не без участі західної техніки», - зазначено на сайті.

У публікації сказано, що через введені санкції в росії можуть суттєво зрости ціни на продукти харчування. Зазначається, що у випадку з хлібопекарськими підприємствами це пов'язано з неможливістю ремонту та обслуговування техніки, яка здебільшого виробляється на Заході.

«Економісти прогнозують, що більш менш стабільна ситуація з цінами на товари та послуги збережеться до кінця літа», - підкреслено на сайті.

У публікації зазначено, що після осені ціни на продукти почнуть суттєво зростати. А також зазначається, що під кінець року в росії інфляція може зробити стрибок, що призведе до зростання цін від 60 до 120%.

Популярні новини зараз
У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Головне за ніч, 26 березня: заборона TikTok в Україні, російське минуле Лободи та випробування для нас вже на порозі Ольга Сумська знищила Фаріон, яка звинуватила маріупольців у знищенні свого міста: "Людина має відповідати" Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня
Показати ще

«Зростання цін на товари та послуги в росії й надалі продовжить набирати темп», - сказано в публікації.

Як повідомляв Знай.ua, політолог Руслан Бізяєв заявив, що не можна недооцінювати варіант нападу Білорусі.

Також Знай.ua повідомляв, що журналістка Катерина Котенкова розповіла, які функції виконують облгази.