Про це він розповів на каналі Знай 24 у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченком.

«Лукашенко цього не хоче, адже він все розуміє, але й можливості особливо петляти у нього немає, тож загроза залишається», - зазначив Руслан Бізяєв.

За словами експерта, головна загроза відходить не від 8-9 батальйонно-тактичних груп армії Білорусі, і то, які вони зберуть у кращому випадку, а від російських військових, які у разі вступу Лукашенка у війну підуть у наступ разом з білоруськими військовими.

«Цей напрямок з боку Житомира та Бреста вразливий, тому що це фактично комунікації, якими проходять усі поставки», - підкреслив Руслан Бізяєв.

На думку політолога, не можна недооцінювати ризики повторного наступу з території Білорусі, тому що головне їхнє завдання саме буде перекрити шляхи постачання західного озброєння, що, безумовно, негативно позначиться на ефективності ведення бойових дій.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв показав, як карма наздоганяє росіян: "Яка краса" Головне за ніч: росія горить, нелюди з Бучі відправилися в пекло, в Україні зросте комуналка та заборони на 8 серпня Головне за 7 серпня: проблеми у Віталія Кіма, зростання цін на хліб через місяць, нова Тіна Кароль та поява колеги Джолі у Києві Арсен Мірзоян зачарував дуетом з маленькою донечкою Ніною: татова копія росте
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, політолог Павло Себастьянович заявив, що українці самі покращуватимуть Україну для вступу до ЄС.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Анатолій Якименко розповів про позитивну роль посередництва у медичних закупівлях.