Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Статус кандидата – це можливість, вони кажуть: «Друзі, змінюйтесь та заходьте до нас», але змінюватися все одно потрібно саме нам, боротися з корупцію та із свавіллям чиновників – це наше завдання, ЄС за нас це не зробить», - зазначив Павло Себастьянович

За словами політолога, Європейський союз не буде нам суттєво допомагати із роботою над проблемами у державній системі: ми самі будемо розвивати країну та доводити її до європейський стандартів.

«Я вважаю, що повинна у суспільстві з’явитися еліта, яка зможе довести громадянам, що саме ця еліта може зробити зміни. Звичайно таких людей дуже багато, які вже багато років живуть суспільним устроєм і мріють про реформи», - підкреслив Павло Себастьянович.

Як зазначив політолог, талановиті люди в Україні є, і вони можуть розвити Україну і підвести під європейські стандарти, що дозволить нам зробити цей омріяний вступ.

Популярні новини зараз
Злетіла у повітря база елітних вагнерівців у Попасній: подейкують, що утилізовано самого Пригожина Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей
Показати ще

«Якщо нова еліта знайде потрібні слова і потрібну кількість носіїв цієї ідеї, то можливо громадяни оберуть на наступних виборах цю еліту», - сказав Павло Себастьянович.

Як повідомляв Знай.ua, Томас Венцлова пояснив, чому народне повстання проти путіна малоймовірне.

Також Знай.ua повідомляв, що Катерина Котенкова розповіла про заборону продажу ліків без рецепта.