Про це він розповів у програмі Юрія Подорожнього «Мотив».

«У нас немає вибору – нам потрібно захиститися і якби хтось навіть погодився віддати їм окуповані території, то це б не зупинило наступу. путін хоче знищити Україну», - зазначив Віктор Уколов.

За словами експерта, будь-які домовленості з росією не означають, що путін відмовиться від ідеї захопити Україну, тому українцям нічого не залишається окрім як воювати та звільняти свої території, які були окупованими.

«Я не кажу, що він хоче знищити усі 38 мільйонів українців, тому що це фізично неможливо, але він хоче, аби ми здалися і Україна перестала існувати як держава, а також знищити національно-політичний актив, аби не було конкуренції», - підкреслив Віктор Уколов.

На думку політтехнолога, потрібно думати тільки про перемогу, бо усі інші варіанти окрім того, що не вигідні, ще й небезпечні для нашого народу.

Популярні новини зараз
Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

«У нас немає вибору – нам потрібно перемагати і тільки в такому разі у нас є шанс на майбутнє. Після того, як вони будуть вигнані з території України, то тоді можна буде обговорити репарації та компенсацію завдання шкоди Україні», - сказав Віктор Уколов.

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бізяєв заявив, що стара ідеологія воєн помре і людство житиме за іншими принципами.

Також Знай.ua повідомляв, що нардеп Олександр Качура влаштовує благодійний розіграш футболки Жана Беленюка: «Українці Поряд!».

https://youtu.be/r99IEInO1Ds